Via het diergezondsheidsfonds (DGF) ontvangen veehouders, die in de toekomst te maken krijgen met dierziekten, zoals mond- en klauwzeer, Q-koorts en blauwtong, een vergoeding voor vaccinaties, bloedonderzoek en andere testen. Vanaf dit jaar moet u zich hiervoor vooraf aanmelden. Doe dit uiterlijk 15 mei van dit jaar.
In verband met nieuwe regels rond Staatssteun moet u zich vooraf bij het DGF hebben aangemeld.
Deze nieuwe opgave is terug te vinden op het scherm bij mijn.rvo.nl waar ook de link naar de Gecombineerde Opgave (GO) is opgenomen. Het is de bedoeling dat vanaf volgend jaar deze melding in de GO wordt opgenomen. Doet u dit niet, dan kan dit gevolgen hebben voor mogelijke vergoedingen of kostenreducties.
Alle bedrijven met runderen, varkens, kippen, kalkoenen, eenden, schapen en geiten kunnen voor een vergoeding in aanmerking komen. Aanmelden is voor hen daarom raadzaam.
De melding brengt geen extra kosten met zich mee en heeft geen gevolgen voor de toekenning van betalingsrechten!
| Wilt u bij dierziekten, zoals mond- en klauwzeer, Q-koorts en blauwtong, in aanmerking blijven komen voor een vergoeding voor vaccinaties, bloedonderzoek en andere testen? Meldt u dan aan bij het diergezondsheidsfonds! |